Окупанти планують мобілізацію на тимчасово окупованих територіях під прикриттям "евакуації"
Російські окупанти планують мобілізацію на тимчасово-окупованих територіях під прикриттям "евакуації", заявив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.
"Для чоловіків призовного віку окупанти створюють спецтабори, повідомляють у Центрі національного спротиву", - написав він у телеграм-каналі.
За його словами, окупанти хочуть фільтрувати населення на тимчасово окупованих територіях під час так званих евакуацій. І чоловіків хочуть вивозити до окремих таборів, де їх передадуть у підпорядкування військкоматів.
Братчук додав, що у Центрі національного опору зазначають, що йдеться про зміни до постанови уряду РФ "Про порядок евакуації населення, матеріальних та культурних цінностей у безпечні райони", яка поширюється і на територію Росії.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Головним пунктом порядку денного саміту ЄС буде Україна – високопосадовий європейський дипломат
17:09, 16.12.2025
Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України
13:51, 16.12.2025
Від сировини до сервісу: як цифровізація трансформує модель українського експорту
12:11, 16.12.2025
Міністр соцполітики Улютін оголосив про запуск Альянсу діаспори з відновлення України
09:52, 16.12.2025
Мир в Україні "не за горами", вважає Ердоган
17:41, 13.12.2025
ОСТАННЄ
17 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день
06:33, 17.12.2025
Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ
05:26, 17.12.2025
ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ
04:39, 17.12.2025
Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ
02:03, 17.12.2025
Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина