Україна готує кроки зі створення трибуналу щодо злочину російської агресії
Керівництво України готує наступного тижня кілька кроків, щоб консолідувати партнерів для створення трибуналу щодо агресії.
"Наступний тиждень буде доволі важливим з точки зору нашої боротьби за справедливість для українців, тобто за покарання для держави-терориста і всіх її воєнних злочинців. Ми готуємо кілька важливих, потужних кроків, щоб більше консолідувати партнерів і дати більше енергії для створення трибуналу щодо злочину російської агресії", - сказав він у відеозверненні в суботу.
"Україні і світові недостатньо того, щоб Росія була слабкою, як це вже відбувається. Треба, щоб вона повністю відповіла за все скоєне нею", - зазначив Зеленський.
За його словами, готуються "нові санкційні рішення щодо осіб та компаній, які працюють на ВПК терористів, щодо іноземних суб'єктів, чиї постачання допомагають Росії продовжувати цю агресію".
"Незабаром ці наші рішення будуть оприлюднені", - сказав він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Швейцарський арбітражний трибунал стягнув $18 млн на користь Міноборони України у спорі з американською компанією – Мін’юст
14:18, 09.01.2026
РФ направила підводний човен, щоб супроводжувати танкер "тіньового флоту", який тікає від США, - ЗМІ
09:44, 07.01.2026
Зеленський: Росія не вкладається в дипломатів на 100%, але тільки тому, що розраховує на удари по українській інфраструктурі
21:54, 06.01.2026
Держдеп США рекомендує громадянам підготувати заповіт і побажання щодо похорону перед подорожжю до Росії
17:58, 02.01.2026
Росіяни втрачають більше людей, ніж мобілізують – Сирський
20:03, 29.12.2025
ОСТАННЄ
РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР
10:43, 11.01.2026
Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу
10:39, 11.01.2026
РФ за тиждень випустила по Україні майже 1100 дронів і понад 50 ракет - Зеленський
10:33, 11.01.2026
Аварійні графіки електроенергії застосовуються у Києві та трьох областях