Інтерфакс-Україна
18:45 24.04.2023

Російські окупанти використовують цивільну інфраструктуру на окупованих територіях у власних цілях - Генштаб ЗСУ

1 хв читати
Російські окупанти використовують цивільну інфраструктуру на окупованих територіях у власних цілях - Генштаб ЗСУ

Російські окупанти продовжують використовувати цивільну інфраструктуру тимчасово захоплених населених пунктів у власних цілях, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

"Зокрема, у Голубівці, що на Луганщині, російські окупанти використовують одну зі шкіл як медичний пункт для надання меддопомоги своїм військовослужбовцям", - зазначено в повідомленні у фейсбуці.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА