18:45
24.04.2023
Російські окупанти використовують цивільну інфраструктуру на окупованих територіях у власних цілях - Генштаб ЗСУ
Російські окупанти продовжують використовувати цивільну інфраструктуру тимчасово захоплених населених пунктів у власних цілях, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.
"Зокрема, у Голубівці, що на Луганщині, російські окупанти використовують одну зі шкіл як медичний пункт для надання меддопомоги своїм військовослужбовцям", - зазначено в повідомленні у фейсбуці.