Гутерреш "у жаху" від поширеного відео з розправою над українським військовополоненим
Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша жахнуло відео, на якому росіяни страчують українського захисника, заявив прессекретар генсека ООН Стефан Дюжаррік агентству Anadolu.
За його словами, після того, як Гутерреш побачив відео із жорстокою стратою, він зажадав притягнути до відповідальності всіх винних.
"На жаль, це не поодинокий випадок", - заявив Дюжаррік.
Він також зазначив, що місія ООН зі спостереження за дотриманням прав людини в Україні "приголомшена цими особливо жахливими" відео.
"Найменше порушення має бути належним чином розслідувано, винні мають бути притягнуті до відповідальності", - додав прессекретар генсека ООН.
Президент України Володимир Зеленський засудив обезголовлення і пообіцяв покарати винних.
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба порівняв Росію з ІДІЛ і сказав, що Росія гірша за терористичне угруповання.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри
20:35, 05.12.2025
Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України
00:47, 05.12.2025
Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій
23:24, 04.12.2025
Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ
22:58, 04.12.2025
ГУР: Бійці "Примар" знищили ворожий винищувач МіГ-29 у Криму
16:28, 04.12.2025
ОСТАННЄ
Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ
15:10, 06.12.2025
Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків
15:03, 06.12.2025
Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела
14:54, 06.12.2025
Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську
14:50, 06.12.2025
Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам