У результаті дорожньо-транспортної пригоди в Молдові за участю автобуса, що прямував із Кишинева до Києва, дістали легких тілесних ушкоджень п'ятеро українців, повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.
"Сьогодні в Дрокійському районі в Молдові сталася дорожньо-транспортна пригода за участю автобуса, який прямував із Кишинева до Києва. У результаті ДТП п'ятеро громадян України отримали легкі тілесні ушкодження. Їх доправили в лікарню, зараз їм надають необхідну медичну допомогу, загроз їхньому життю немає",- повідомив Ніколенко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".
У МЗС України також зазначили, що інші пасажири продовжили рух до Києва іншим наданим перевізником автобусом. Загалом в автобусі перебувало дев'ятнадцять українців.
"Українське посольство взаємодіє з молдовськими правоохоронцями для з'ясування всіх обставин аварії та підтримує зв'язок із лікарями. Після завершення лікування консули допоможуть нашим громадянам повернутися в Україну", - наголосили у відомстві.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Парламентарії України та Молдови окреслили пріоритетні напрями співпраці на 2026 рік
12:05, 25.12.2025
У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС
21:19, 20.12.2025
Молдова збільшить кількість пунктів пропуску для автобусів та вантажівок – Кулеба
19:15, 20.12.2025
Молдова готова надати знижку на перевезення залізницею до портів, шукаємо інші рішення допомогти їм – Кулеба
18:52, 20.12.2025
Громадянам, які прямують до Молдови, рекомендується користуватися пропускними пунктами в Чернівецькій та Вінницькій областях – МЗС
16:08, 20.12.2025
ОСТАННЄ
Злочинну групу із числа нардепів викрито на отриманні неправомірної вигоди за голосування - НАБУ
12:44, 27.12.2025
Росія, імовірно, розміщує "Орєшнік" на колишній авіабазі на сході Білорусі – ЗМІ
12:38, 27.12.2025
Волонтер Стерненко закликає зняти заборону на роботу дронів-перехоплювачів у великих містах
12:36, 27.12.2025
Трамп і Зеленський зустрінуться на курорті Палм-Біч у неділю о 22:00 за київським часом
12:20, 27.12.2025
Міноборони переходить до цифрового обліку та моніторингу пального