Події

Повітряні сили ЗС України знищили дві керовані авіаракети Х-59 над Одеською областю, троє людей постраждали

Повітряні сили Збройних сил України у вівторок знищили дві керовані авіаракети Х-59 над Одеською областю, повідомляє пресслужба Повітряних сил.

"Близько 19.40 21 березня 2023 р. у небі над Одещиною силами і засобами протиповітряної оборони повітряного командування "Південь" збито дві керовані авіаційні ракети класу "повітря-поверхня" Х-59, випущені російськими винищувачами Су-35 з акваторії", - ідеться в повідомленні.

За словами керівника Офісу президента Андрія Єрмака, внаслідок російського удару ракетами Х-59 постраждали троє людей і пошкоджено триповерховий житловий будинок на території монастиря.

Загалом росіяни здійснили пуски чотирма ракетами, дві з яких збила українська протиповітряна оборона.

Як повідомлялося, російські війська за допомогою винищувачів Су-35 з моря у вівторок завдали ракетного удару по території Одеської області, є постраждалі, повідомляє Одеська районна військова адміністрація.

 

 

 

 

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ