СБУ: заява про нібито участь української спецслужби в підготовці теракту в Придністров'ї є провокацією РФ
У Службі безпеки України називають зрежисованою в РФ провокацією інформацію про нібито участь СБУ в підготовці теракту в Придністров'ї.
"Будь-які заяви представників "Міністерства державної безпеки" фейкової "Придністровської народної республіки" щодо участі СБУ в підготовці теракту варто розглядати виключно як провокацію, зрежисовану в Кремлі", - йдеться в повідомленні української спецслужби в четвер.
У СБУ закликають "не сприймати всерйоз нісенітниці, за поширенням яких вбачається чітка мета Росії розхитати ситуацію на території, яка фактично є окупованою та підконтрольною їй, звинувативши в цьому нашу державу".
"Брехня та провокації - один із видів зброї, яким активно користується РФ. Але сьогодні весь світ бачить справжнє обличчя країни-агресора та не вірить заявам ні Росії, ні її сателітів", - наголошується в повідомленні СБУ.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ
23:51, 30.12.2025
В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ
22:09, 30.12.2025
МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі
21:20, 30.12.2025
Зеленський: Росія не хоче референдуму, і буде знаходити постійні причини, щоб не було припинення вогню
18:28, 30.12.2025
СЗР: Росія проводить інформаційну операцію для зриву домовленостей між президентами України та США
16:24, 30.12.2025
ОСТАННЄ
Уряд Польщі звернувся до Єврокомісії зі скаргою на розповсюдження закликів виходу Польщі з ЄС в мережі TikTok
05:59, 31.12.2025
Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА
02:58, 31.12.2025
Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА
02:39, 31.12.2025
Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА
01:49, 31.12.2025
Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА