Звільнення Криму стане історичною крапкою у намаганнях росіян ламати життя українцям, народам Європи та Азії - Зеленський
Звільненням Криму ми поставимо історичну крапку в спробах Росії ламати життя українцям, заявив президент України Володимир Зеленський.
"Сьогодні, 26 лютого, ми відзначаємо День спротиву окупації Криму та Севастополя. І саме сьогодні така розмова особливо важлива. Розмова про те, щоб інформаційно та всіма іншими шляхами постійно забезпечувати розуміння, що Україна нікого не покине, нікого не залишить ворогу. Всіх своїх і все своє ми повернемо з російської неволі", - сказав він у відеозверненні в неділю.
Він нагадав, що "у 14-му році російська агресія почалася саме із захоплення Криму".
"Логічно, що звільненням Криму ми поставимо історичну крапку в будь-яких намаганнях Росії ламати життя українцям та всім народам Європи, Азії, на підкорення яких Кремль колись претендував. Міжнародне право переможе саме тут, на землях України: на Донбасі, у Приазов’ї, на Херсонщині й у Криму", - заявив Зеленський.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Стефанчук закликав міжнародних партнерів не дати РФ навіть шансу утвердити свою окупацію
13:15, 26.02.2025
Крим та Севастополь є і залишатимуться невід'ємними частинами України - Кримська платформа
13:02, 26.02.2025
Туреччина рішуче підтримує повну територіальну цілісність України, включно з Кримом
12:32, 26.02.2025
Рада звернулась до міжнародної спільноти з нагоди Дня спротиву окупації Криму
12:11, 26.02.2025
Сибіга: Крим повернеться до складу України, ми ніколи не відмовимося від цієї мети
11:43, 26.02.2025
ОСТАННЄ
Київ передав на фронт 45 купольних систем РЕБ для захисту від безпілотників – мер
13:35, 26.02.2025
Ворог скинув на Костянтинівку три авіабомби, п'ятеро людей загинуло
13:28, 26.02.2025
Україна і США випрацювали остаточний варіант Угоди про встановлення правил та умов Інвестфонду відбудови України - Шмигаль
13:24, 26.02.2025
Кошта провів підготовчу до спецсаміту відеоконференцію з лідерами ЄС, Макрон поінформував про результати зустрічі з Трампом
13:17, 26.02.2025
Сили оборони відбили у противника селище Котлине під Покровськом, знешкоджено майже 500 окупантів