Кремль готує населення РФ до затяжного конфлікту - Генштаб ЗСУ
Кремль готує населення країни до тривалого конфлікту в Україні, водночас у суспільстві РФ зростає занепокоєння про майбутнє країни, заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України бригадний генерал Олексій Громов.
"Кремль готує населення до затяжного конфлікту. На тлі відвертої невизначеності в заявах керівництва РФ, зростання економічної кризи та очікування чергової хвилі мобілізації в суспільстві зростає занепокоєння щодо майбутнього РФ і поширюються думки про невиправданість цілей "спеціальної військової операції" щодо ціни, яку доведеться за це заплатити", - сказав він на брифінгу в Military Media Center у четвер.
У Генштабі також зазначили, що хоча керівництво Кремля стверджує, що цілі так званої "СВО" не змінилися, вони не дають відповіді, як цих цілей буде досягнуто.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Майже половина компаній-членів AmCham очікують припинення вогню або мирного врегулювання війни в Україні у 2026р.
16:53, 19.01.2026
Раді пропонують унормувати трудове законодавство в умовах війни
14:14, 19.01.2026
Сирський після виїзду на покровський напрямок: противник намагається нарощувати тиск, ЗСУ тримає стрій
09:44, 19.01.2026
Санчес: Вторгнення США до Гренландії зробило б Володимира Путіна найщасливішою людиною у світі
08:06, 19.01.2026
Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб
01:32, 19.01.2026
ОСТАННЄ
Сибіга на переговорах з румунською колегою: Розраховуємо на наших сусідів у наданні додаткової енергетичної допомоги
20:29, 19.01.2026
Федоров у розмові з Гілі відзначив важливість спільного проєкту з виробництва дронів Octopus
20:20, 19.01.2026
Кількість загиблих у залізничній катастрофі в Іспанії зросла до 40 людей – ЗМІ
20:13, 19.01.2026
Макрон відхилить запрошення Трампа приєднатися до його "Ради миру"