На всій лінії Чорноморського узбережжя забезпечено протидесантну оборону - ОК "Південь"
На всій лінії Чорноморського узбережжя, зокрема в Одеській та Миколаївській областях, забезпечено протидесантну оборону, повідомив командувач військ Оперативного командування "Південь" генерал-майор Андрій Ковальчук.
"Чорноморське узбережжя сьогодні – це теж лінія оборони. І ми її пильнуємо. Від початку повномасштабного вторгнення Росії на всій лінії узбережжя Чорного моря, зокрема на Одещині і Миколаївщині, забезпечено протидесантну оборону. Наше завдання - не залишити шансу противнику на реалізацію злочинних планів. Задум висадити свій десант росіяни з 24 лютого 2022 року так і не змогли реалізувати. Це було б для них самогубством", - наводить слова Ковальчука Military Media Center.
Він наголосив, що Україна тримає напоготові сили протидії та готова застосувати зброю, тому ворожі кораблі тримаються віддалено, поза зоною ураження. Також для них підготовлено заміновані підступи до моря.
"Сили оборони півдня не дозволили російським загарбникам висадитися на початку вторгнення, не дамо їм цього зробити і тепер!" - заявив Ковальчук.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Канада стане першою неєвропейською країною, яка приєднається до європейської оборонної ініціативи SAFE
08:04, 02.12.2025
На посилення обороноздатності Сумщини спрямовано понад мільярд гривень — ОВА
06:25, 26.11.2025
Харківська міськради спрямувала ще 10 млн. грн на потреби Сил оборони
19:45, 19.11.2025
Україна та Франція підписали декларацію щодо співробітництва в обороні, зокрема про закупівлю 100 літаків Rafale F4 до 2035 р.
13:56, 17.11.2025
Україна та Франція підписали декларацію щодо співробітництва в обороні
12:07, 17.11.2025
ОСТАННЄ
Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ
15:10, 06.12.2025
Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків
15:03, 06.12.2025
Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела
14:54, 06.12.2025
Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську
14:50, 06.12.2025
Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам