Вже п'ять країн готові передати Україні танки Leopard – Кулеба
Крім Польщі та Фінляндії, ще три країни готові передати Україні танки Leopard, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
"Ми вже маємо п'ять країн, які готові передавати (танки Leopard - ІФ-У), але які очікують на остаточне вирішення питання з Німеччиною", - сказав він під час бесіди з журналістом Вадимом Карп'яком, опублікованій в Instagram у п'ятницю.
Кулеба зазначив, що обіцянка Польщі надати Україні роту танків Leopard спонукала інші країни, які “сиділи тихо та говорили пошепки про готовність передати танки”, виходити та заявляти про готовність. Зокрема йдеться про Фінляндію, додав міністр.
Ще три країни, окрім Польщі та Фінляндії, готові це зробити, але заявлять про це публічно лише, коли будуть впевнені, що Німеччина підтримає рішення.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Сибіга і Бербок обговорили міжнародну відповідь на балістичний удар РФ по Кривому Рогу
22:07, 07.04.2025
Представники ХДС непокояться через німецький золотий запас у ФРС США – ЗМІ
01:00, 07.04.2025
Зеленський очікує, що Мерц схвалить постачання ракет "Таурус" Україні – ЗМІ
04:25, 02.04.2025
Бербок: Той, хто хоче миру, повинен перш за все повернути викрадених українських дітей
20:08, 01.04.2025
Голова МЗС Естонії вручив голові МЗС Німеччини Хрест за заслуги на знак її відданості Україні та НАТО
21:56, 27.03.2025
ОСТАННЄ
Західна розвідка попереджає про шпигунське ПЗ, спрямоване проти Тайваню та правозахисників Тибету – ЗМІ
04:50, 09.04.2025
США анулюють всі візи громадянам Південного Судану через суперечку про репатріацію
04:28, 09.04.2025
Президент Венесуели оголосив про надзвичайний економічний стан
04:04, 09.04.2025
Бельгія сприятиме поверненню депортованих і примусово переміщених РФ українських дітей
03:31, 09.04.2025
Бельгія підтримує Україну: освіта, захист і людяність — пріоритет у час війни