У результаті ворожих обстрілів із "Ураганів", "Градів" та важкої артилерії у Марганці постраждала 8-річна дитина
Унаслідок ворожих обстрілів із "Ураганів", "Градів" та важкої артилерії в Марганці постраждала 8-річна дитина, також зруйновано приватні будинки, господарські споруди, автомобілі та електромережі, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.
"Росіяни всю ніч тероризували дві громади Нікопольщини – Червоногригорівську та Марганецьку. Випустили по мирних мешканцях понад 50 снарядів." У Марганці постраждала 8-річна дівчинка. Вночі її госпіталізували", - написав він у телеграм-каналі.
За його словами, лікарі надали їй допомогу та вранці виписали.
Також у місті пошкоджено до 20 приватних будинків та господарських будівель, кілька автомобілів та чотири електромережі.
А в Червоногригорівській громаді один будинок зруйновано, 20 – пошкоджено. Крім того, пошкоджено близько 10 господарських будівель, автомобілі, обірвано шість ліній електропередач.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський про ліквідацію наслідків ударів РФ: Готові допомагати громадам, але вони самі мають бути максимально активними
20:36, 13.01.2026
Одинадцятирічна дитина поранена внаслідок авіаудару по селу в Харківській області
19:26, 13.01.2026
РФ сьогодні атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури в Україні
18:43, 13.01.2026
РФ двома ракетами та чотирма дронами знищила вантажний та пошкодила поштовий термінали "Нової пошти" під Харковом
16:10, 13.01.2026
Сибіга анонсував екстрене засідання ОБСЄ через російськи удари
15:44, 13.01.2026
ОСТАННЄ
Окупанти скинули авіабомби на Таврійське біля Запоріжжя, поранені двоє мешканців – обладміністрація
19:33, 14.01.2026
Данія доправляє в Гренландію передові військові підрозділи у зв'язку з погрозами Трампа
18:56, 14.01.2026
АП ВАКС залишила без змін заставу на 10 млн грн стосовно депутата Волинської облради, якого викрили на хабарі
18:43, 14.01.2026
Окупанти активізували спроби просочитися у північну частину Покровська, але Сили оборони відбивають їх – ОК "Схід"
18:31, 14.01.2026
"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України