Атомні станції вийшли на планову потужність після обстрілу 16 грудня - "Укренерго"
Атомні станції України, виробництво електроенергії якими було обмежено внаслідок 9-ї масованої атаки російських терористів по енергосистемі України 16 грудня, вийшли на планову потужність, енергосистема продовжує відновлюватися.
"Атомні станції вийшли на планову потужність. Виняток - окупована Запорізька АЕС продовжує перебувати в режимі зупинення блоків", - йдеться в повідомленні НЕК "Укренерго" в телеграм-каналі в неділю.
Водночас у компанії зазначили, що обсяги споживання порівняно з суботою через похолодання збільшилися, що вплинуло на показники дефіциту в системі.
Усім обленерго доведено ліміти споживання, в разі перевищення яких можуть застосовуватися аварійні відключення, зазначили в НЕК.
Водночас там наголосили, що аварійно-відновлювальні роботи тривають як на високовольтних і розподільних мережах, так і на електростанціях, хоча і посилюються складними погодними умовами.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
АЕС вимушено знизили потужність через масовану атаку РФ – глава Міненерго
10:53, 23.12.2025
Відповідь України на останній проєкт мирного плану порушує питання Запорізької АЕС
07:56, 11.12.2025
Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ
15:10, 06.12.2025
Всі окрім одного енергоблоку АЕС України знову працюють на повну потужність, а ЛЕП до них відновлені – МАГАТЕ
23:27, 27.11.2025
Дві з трьох АЕС у четвер працюють на номінальній потужності, Рівненська АЕС – на зниженій – Міненерго
17:12, 20.11.2025
ОСТАННЄ
Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині
17:20, 25.12.2025
Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств
17:12, 25.12.2025
Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"
17:08, 25.12.2025
Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині
16:55, 25.12.2025
У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України