Прем'єр Великої Британії пообіцяв найближчими тижнями поставити Україні ракети ППО малої дальності - Даунінг-стріт
Прем'єр Великої Британії Ріші Сунак у п'ятницю у телефонній розмові з президентом України Володимиром Зеленським пообіцяв надати Києву найближчими тижнями різні засоби ППО, включаючи ракети.
"Інформуючи про нові постачання летальної зброї, прем'єр сказав, що в наступні тижні в Україну прибуде більше зенітних гармат і ракет ППО малої дальності", - йдеться у пресрелізі Даунінг-стріт.
Згідно з повідомленням, лідери обговорили нову хвилю російських атак на критично важливу інфраструктуру в Україні, а президент Зеленський подякував Великій Британії за її вирішальну підтримку у відновленні електроенергії за рахунок постачання генераторів.
Також прем'єр-міністр віддав належне успіху Збройних сил України, які збили десятки потенційно руйнівних ракет цього тижня. Крім того, Сунак додав, що "Кремлю необхідно вивести свої війська, перш ніж можна буде розглянути будь-яку угоду".
Лідери домовилися знову поговорити найближчими тижнями. У листопаді Сунак відвідав Київ.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Стармер застерігає Росію від "ігор" щодо припинення вогню та мирних переговорів в Україні
17:04, 27.03.2025
Велика Британія та Франція обговорять з українськими колегами потреби щодо можливого контингенту – Макрон
16:10, 27.03.2025
Велика Британія готова відправити винищувачі в Україну – ЗМІ
12:15, 21.03.2025
Трамп розгляне прохання України щодо додаткової ППО, зокрема Patriot – Білий дім
19:57, 19.03.2025
Велика Британія зняла санкції з російського бізнесмена Фархада Ахмедова
15:02, 19.03.2025
ОСТАННЄ
Мелоні пропонує розширити положення про взаємну оборону НАТО на Україну, не приймаючи її в Альянс
11:11, 28.03.2025
Перші похованні на НВМК планують розпочати в травні 2025р - Калмикова
10:59, 28.03.2025
Голова Держкомтелерадіо Наливайко задекларував 796,7 тис. грн доходів за 2024 рік
10:23, 28.03.2025
До України з Польщі екстрадували військовослужбовця, підозрюваного у скоєнні ДТП із тяжкими наслідками
10:19, 28.03.2025
Виведення ЗАЕС на енергетичні рівні потужності неможливе без деокупації та передачі під контроль "Енергоатома" – ДІЯРУ