ПА НАТО підтримує створення міжнародного трибуналу щодо РФ
Парламентська Асамблея НАТО підтримує ідею створення спеціального трибуналу для засудження Росії за воєнні злочини проти України та українців, заявила президент Парламентської Асамблеї НАТО Жоель Гарріо-Майлям.
"Росія має понести відповідальність за всі свої злочини. Усі її дії, включаючи воєнні злочини, злочини проти людяності та ймовірні акти геноциду, мають бути розслідувані. Злочин агресії з боку Росії також має бути розслідуваний спеціальним міжнародним трибуналом. Наша Асамблея повністю підтримує створення такого спеціального трибуналу", - сказала Гарріо-Майлям на Київському безпековому форумі, організованому Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" у Києві в четвер.
Голова ПА НАТО також висловила переконання, що партнери мають продовжувати надавати Україні всю необхідну їй допомогу та обладнання.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України
00:47, 05.12.2025
Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій
23:24, 04.12.2025
Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ
22:58, 04.12.2025
ГУР: Бійці "Примар" знищили ворожий винищувач МіГ-29 у Криму
16:28, 04.12.2025
Немає більш підходящого місця для мирних переговорів між Росією та Україною, ніж Туреччина - глава МЗС Фідан
22:22, 03.12.2025
ОСТАННЄ
У Чернігівській області 90% абонентів без світла через аварію в мережі - обленерго
15:07, 05.12.2025
Дві людини загинули внаслідок удару БпЛА по вантажівці в Ізюмі
15:06, 05.12.2025
Єврокомісія сприятиме доступу України до резерву кібербезпеки ЄС - Віркунен
15:04, 05.12.2025
ЄС має працювати над інструментами для визначення походження безпілотників - посол Швеції
14:48, 05.12.2025
Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа