Президент України Володимир Зеленський у середу запросив американського бізнесмена та голову Tesla Inc. Ілона Маска відвідати Україну, щоб побачити збитки, завдані країні російськими військами, і заявив, що такий візит може допомогти йому зрозуміти ситуацію, перш ніж робити заяви про неї, пише The New York Times у середу.
"Якщо ви хочете зрозуміти, що тут зробила Росія, приїжджайте в Україну, і ви побачите це на власні очі... Після цього ви розкажете нам, як закінчити цю війну, хто її почав і коли ми зможемо її закінчити", - сказав Зеленський через відеозв’язок на саміті видання DealBook.
При цьому, як повідомляє видання, під час інтерв'ю з Ендрю Россом Соркіним відеозв'язок обірвався, а коли він відновився, Соркін пожартував, що Маск міг якимось чином перервати зв'язок. "Я вас чую. Найголовніше, що містер Маск нас почує", - сказав Зеленський.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У Раді зареєстровано законопроєкт про продовження воєнного стану
10:43, 12.01.2026
Зеленський пропонує Раді продовжити строк загальної мобілізації
10:36, 12.01.2026
Зеленський: Повномасштабна війна Росії проти України триває стільки ж, скільки тривала нацистська війна проти СРСР - 1418 днів
20:29, 11.01.2026
Зеленський розраховує, що наступного тижня Рада призначить Федорова на посаду міністра оборони
17:50, 10.01.2026
Зеленський розраховує на посилення дипломатичного тиску на Росію для завершення війни
17:48, 10.01.2026
ОСТАННЄ
Глава МЗС Норвегії прибув до Києва
11:25, 12.01.2026
СБУ: викрито угрупування, яке готувало продаж однієї з найбільших партій "трофейної" зброї за час війни
11:18, 12.01.2026
Ключовий етап відновлення електропостачання в Києві та області завершено – заступник глави Міненерго
11:08, 12.01.2026
Аудит ЄК підтвердив відповідність української системи держконтролю за пестицидами і ветпрепаратами вимогам ЄС
11:06, 12.01.2026
Петиція щодо контролю за перебуванням безхатьків у громадському транспорті в Києве не набрала необхідних для розгляду голосів