США запровадили санкції проти громадян РФ та Білорусі, компаній із гірничодобувного сектору Гватемали
Мінфін США запровадив санкції проти громадянина Росії, громадянки Білорусі та трьох компаній з гірничодобувного сектору Гватемали на підставі "акту Магнітського", який запроваджує санкції щодо осіб, яких вважають винними у порушенні прав людини та корупції, йдеться у заяві відомства.
Санкції запроваджуються проти росіянина Дмитра Кудрякова та громадянки Білорусі Ірини Литвинюк "за їхню участь в експлуатації гірничодобувного сектору Гватемали".
Крім того, до чорного списку внесли три компанії - Compania Guatemalteca de Niquel, Compania Procesadora de Niquel та Mayaniquel, які вважаються пов'язаними з Кудряковим та Литвинюк. Мінфін США стверджує, що вони є дочірніми організаціями російської компанії Solway Investment Group, а це підприємство "експлуатує гватемальські копальні з 2011 року".
Американське міністерство вважає, що Кудряков і Литвинюк упродовж кількох років "вчиняли корупційні дії" на підтримку інтересів російських гірничодобувних компаній.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна синхронізувала санкції з Великою Британією, а також застосувала обмеження відповідно до резолюцій Радбезу ООН
14:26, 27.12.2025
Зеленський: Якщо США або Європа будуть на боці Росії - це означатиме продовження війни
13:29, 27.12.2025
Росія, імовірно, розміщує "Орєшнік" на колишній авіабазі на сході Білорусі – ЗМІ
12:38, 27.12.2025
Адміністрація Трампа підтвердила зустріч президента США із Зеленським у неділю
08:01, 27.12.2025
Зеленський: угода між Україною та США майже готова, питання підписання залежить від зустрічі з Трампом
15:30, 26.12.2025
ОСТАННЄ
Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб
22:42, 27.12.2025
Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки
22:33, 27.12.2025
Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ
22:19, 27.12.2025
Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом
22:15, 27.12.2025
Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД