Ситуація з електропостачанням у Київській області залишається важкою, у регіоні застосовуються екстрені відключення е/е
Ситуація з електропостачанням у Київській області залишається важкою, у регіоні застосовуються екстрені відключення електроенергії, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.
"За рішенням "Укренерго" в регіоні застосовуються екстрені відключення електрики. Екстрені аварійні відключення — це вимушені вимикання. Їх неможливо передбачити та скласти графіки. Вранці фахівці зможуть дати прогноз того, коли зможемо вийти на відключення за графіком", - написав Кулеба у телеграм- каналі.
Він зазначив, що поточний тиждень очікується важким, наголосивши, що об'єкти критичної інфраструктури забезпечені генераторами та альтернативним джерелом живлення. Також триває ліквідація наслідків учорашніх обстрілів.
"Прошу поставитися з розумінням до складної ситуації. Енергетики працюють над відновленням та стабілізацією системи", - підсумував глава ОВА.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Енергетики майже повністю відновили електропостачання споживачів Дніпропетровщини - Міненерго
10:25, 11.01.2026
На Київщині відновили світло понад 370 тис. родин, майже 30 тис. залишаються без електрики
10:02, 11.01.2026
ДТЕК: Електропостачання у Київській області відновлено для 76 тис родин, без електрики – понад 230 тис родин
21:21, 09.01.2026
ДТЕК: світло повернули для понад 30 тис. родин на Київщині
05:51, 09.01.2026
На Київщині з підвального приміщення приватного будинку деблоковано чотирьох постраждалих, серед них 5-річна дитина – ОВА
03:32, 09.01.2026
ОСТАННЄ
Глава МЗС Норвегії: З оголошеного пакету допомоги $200 млн підуть на енергетичні потреби
12:30, 12.01.2026
Норвегія оголосила про пакет допомоги Україні на 4 млрд крон, зокрема щодо енергетики
12:28, 12.01.2026
Свириденко про енергетику: найскладніша ситуація залишається в окремих районах Києва та на лівому березі Київської області
12:23, 12.01.2026
"Нафтогаз" та "Газмережі" викрили схему крадіжки газу в Сумській та Вінницькій областях на 56,6 млн грн
11:56, 12.01.2026
У Києві учень 9-го класу поранив ножем учительку та однокласника, відкрита кримінальна справа - прокуратура