Унаслідок обстрілів російськими терористами одного з сіл Запорізької області пошкоджено лінію електропередачі – житлову інфраструктуру - голова ОВА
Унаслідок обстрілів російськими терористами одного з сіл Запорізької області пошкоджена лінія електропередач, житлова інфраструктура, повідомив голова ОВА Олександр Старух.
"Ворог продовжує тероризувати мирне населення області нічними обстрілами. О 2 годині ночі засобами РСЗВ росіяни обстріляли одне з сіл Запорізького району. Пошкоджено лінію електропередачі, житлові будинки, легкові автомобілі. На щастя, люди залишилися неушкодженими", - написав він у телеграм-каналі.
За його словами, рятувальні служби до ранку неділі займалися знешкодженням частин ракети з касетним боєкомплектом, збитої українськими військовослужбовцями і впала в одному з районів Запоріжжя.
Старух зазначив, що небезпечні боєприпаси вивезли за межі житлових кварталів.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Окупанти атакували цивільний мікроавтобус у Запорізькому районі, без постраждалих
10:15, 16.12.2025
У Сумській області за добу внаслідок обстрілів загинув один чоловік, троє поранені – ОВА
09:00, 16.12.2025
У Харківській області минулої доби внаслідок обстрілів поранено трьох людей – ОВА
08:58, 16.12.2025
Кількість постраждалих унаслідок атаки БПЛА по Запоріжжю зросла до трьох, пожежу в багатоповерхівці ліквідовано
07:39, 16.12.2025
Росіяни обстріляли громади Дніпропетровщини, п'ятеро постраждалих, пошкоджено інфраструктуру і транспортне підприємство
08:33, 15.12.2025
ОСТАННЄ
Сибіга закликав держави-члени ЄС увалити рішення щодо "репараційного кредиту" цього тижня: є щонайменше 5 причин, чому це необхідно саме зараз
16:37, 16.12.2025
США залишили в силі вимоги вивести українські війська з Донбасу - ЗМІ
16:34, 16.12.2025
Канада на "Рамштайні" оголосила про новий пакет підтримки України
16:25, 16.12.2025
Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України
16:15, 16.12.2025
Україна та партнери профінансують контракти для військових, які захочуть лишитися в армії після війни – Зеленський