Інтерфакс-Україна
15:27 29.11.2011

Суд розпочне розгляд по суті апеляції Тимошенко 13 грудня - держобвинувач

2 хв читати
Суд розпочне розгляд по суті апеляції Тимошенко 13 грудня - держобвинувач

Держобвинувач у газовій справі стосовно екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Лілія Фролова пояснює, що 1 грудня відбудеться попередній розгляд апеляції в апеляційному суді Києва, а 13-го - розгляд апеляції по суті.

"Засідання з апеляційного розгляду кримінальної справи стосовно підсудної Тимошенко відбудеться 13 грудня, як і призначив суд першої інстанції, а 1 грудня в апеляційному суді відбудеться засідання щодо попереднього розгляду кримінальної справи, тобто попередній розгляд справи", - сказала Л.Фролова журналістам у вівторок у Києві, коментуючи заяву керівника групи захисту Ю.Тимошенко Сергія Власенка про перенесення розгляду апеляції.

За словами Л.Фролової, в цьому випадку "все абсолютно правильно призначив апеляційний суд".

Держобвинувач у газовій справи пояснила, що, відповідно до норм кримінально-процесуального законодавства, дату розгляду апеляції визначає суд першої інстанції, а суд апеляційної інстанції при прийнятті справи має право провести попередній розгляд відповідно до вимог кримінально-процесуального законодавства.

"Це законодавчо врегульований момент, і нічого тут немає такого, що не відповідало б вимогам закону", - сказала вона.

Л.Фролова також наголосила, що на попередньому розгляді відбуватиметься "перевірка вироку суду в рамках апеляції".

Як повідомлялося, 11 жовтня суд засудив Ю.Тимошенко до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з РФ у 2009 році. Апеляцію на це рішення призначили до розгляду на 13 грудня.

За словами керівника групи захисту екс-прем'єра С.Власенка, попереднє засідання суду з розгляду апеляції перенесено з 13 грудня на 1 грудня. Він також заявив, що 1 грудня має бути розглянуто питання зміни запобіжного заходу та проведення судового слідства.

ОСТАННЄ

Глава МВС після теракту 18 квітня анонсував кадрові рішення, виключив масові перевірки власників зброї

Розпочато кримінальне провадження за фактом неналежного виконання службових обов'язків працівниками поліції під час теракту 18 квітня

Укргідрометцентр попередив про заморозки на поверхні ґрунту та в повітрі, що зашкодять ранньоквітучим плодовим деревам

У Миколаєві через ворожу атаку були частково знеструмлені два райони

Блокада ВМС США повністю зупинила морську торгівлю Ірану – CENTCOM

У лікарнях перебувають 8 поранених стрілком людей, один із них у вкрай важкому стані – Кличко

Росіяни влучили БпЛА по об'єкту залізничної інфраструктури на Полтавщині

Російський дрон влучив у цивільний автомобіль у Херсоні: одна людина загинула, ще дві – травмовані

ВМС ЗСУ уразили "Нептунами" корпус заводу "Атлант Аэро" в Таганрозі

Службове розслідування щодо дій патрульних поліцейських під час теракту в Києві розпочато – Нацполіція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА