Інтерфакс-Україна
10:18 29.11.2011

Прес-секретар Азарова спростував повідомлення ЗМІ про можливу відставку Кабміну

1 хв читати

Прес-секретар прем'єра України Миколи Азарова Віталій Лук'яненко назвав безпідставними повідомлення ЗМІ про можливу відставку уряду.

"Немає ніяких підстав для таких повідомлень" - сказав він журналістам у вівторок у Києві.

"За такі повідомлення, які впливають на рейтинги України, на переговорні процеси, серйозні, державні, потрібно нести відповідальність" - зазначив прес-секретар М. Азарова.

Як повідомили раніше ЗМІ з посиланням на джерело, близьке до оточення президента України Віктора Януковича, глава держави має намір відправити уряд М. Азарова у відставку, а пост прем'єра може посісти перший віце-прем'єр Андрій Клюєв.

ОСТАННЄ

Сибіга розкритикував оголошення Лукашенком Європейського гуманітарного університету "екстремістською організацією"

У середу ППО України збила або подавила 369 повітряних цілей, зокрема 20 крилатих ракет – ПС

Федоров: за підсумками "Рамштайну" для України передбачено $4 млрд на ППО та понад $1,5 млрд на БпЛА

Свириденко обговорила з міністром фінансів США Бессентом фінансову та енергетичну ситуацію в Україні

Зеленський: Україна та Італія обговорили оборонну співпрацю, посилення ППО та підготовку Drone Deal

Унаслідок атаки на Дніпро кількість постраждалих зросла до трьох – ОВА

Сибіга: Франція приєдналась до угоди про створення Спецтрибуналу щодо агресії РФ, 18 країн вже підтримали ініціативу

Двоє малолітніх дітей постраждали внаслідок атаки на Дніпро – ОВА

Рух на трасі М-21 у Вінницькій області перекрито через ДТП, організовано об'їзд

Україна закликає партнерів передати ракети Patriot до листопада для захисту міст узимку – Міноборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА