Київ отримав від благодійників пожежний автомобіль і два реанімобілі
Київ отримав від німецького благодійного фонду Oranta-helps e.V. та українського благодійного фонду "Україно! Я за тебе!" спецтехніку - пожежне авто та два реанімобілі, повідомляється на сайті мера української столиці Віталія Кличка у середу.
"Німецький та український благодійні фонди передали столиці таку необхідну на сьогодні спецтехніку. Одну потужну пожежну машину - з можливістю піногасіння та два реанімаційних автомобілі. А також обладнання для рятувальників. Спецтехніка загальною вартістю близько півмільйона євро", - сказав Кличко.
"Щодо пожежного авто, в Україні такі - тільки в Києві. Місто раніше отримало від партнерів як допомогу два таких авто. Пожежні автівки вже добре себе зарекомендували на гасінні пожеж в столиці після обстрілів російських варварів", - додав мер і повідомив, що отриманий у середу пожежний автомобіль буде передано столичному управлінню ДСНС.
Реанімаційні автомобілі для столичних медиків також укомплектовані за сучасними стандартами, йдеться у повідомленні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Поліція викрила шахраїв, які заволоділи понад 2 млн грн під виглядом постачання дронів для ЗСУ
13:31, 04.12.2025
Київрада має збільшити фінансування програми підтримки Захисників та Захисниць на 800 млн грн – мер
11:59, 04.12.2025
Київ передав бійцям 3-го армійського корпусу ЗСУ нову партію допомоги – Кличко
20:07, 03.12.2025
НАЛУ ініціює звернення до Європарламенту щодо правил реєстрації українських організацій у Реєстрі прозорості ЄС
19:12, 03.12.2025
Novus в грудні відкриває 9 магазинів у столичному регіоні
13:04, 03.12.2025
ОСТАННЄ
Кількість постраждалих від удару ворожого БпЛА в Охтирці зросла до семи – ОВА
02:31, 08.12.2025
П'ятеро цивільних постраждали внаслідок атаки російських ударних дронів в Сумській області – ОВА
01:19, 08.12.2025
Зеленський анонсував консультації з європейськими партнерами і очікує детального звіту про переговори в США
23:40, 07.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 139 ворожих атак - Генштаб
22:39, 07.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 139 ворожих атак - Генштаб