Українська перемога не дасть Росії заподіяти зло на Близькому Сході
Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками єврейських організацій у вівторок у Києві наголосив на необхідності захисту людей, унеможливити російський терор.
"Провів сьогодні зустрічі з представниками єврейської спільноти - американської, європейської, звісно, ізраїльської. Говорили передусім про захист наших людей, про потребу унеможливити російський терор", - сказав він у відеозверненні у вівторок увечері.
"І якнайшвидше завершити цю війну гарантуванням повної безпеки. Безпеки і свободи для всіх українців на всій території України", - зазначив він.
"Чим швидше на нашій землі буде досягнуто миру завдяки українській перемозі, тим менше зла Росія встигне принести іншим регіонам, зокрема і Близькому Сходу у своєму спільництві з Іраном", - наголосив Зеленський.
Він висловив упевненість, що "якось цю позицію почують ізраїльські політики, як уже почуло суспільство Ізраїлю".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України
16:36, 17.01.2026
Генштаб повідомив про ураження засобів ППО та складу БпЛА противника
15:06, 17.01.2026
Росія свідомо використовує холод як елемент своїх атак, це геноцидний воєнний злочин - Сибіга
23:03, 16.01.2026
Зеленський з посиланням на розвідку: Росіяни готуються до нових масованих ударів
20:12, 16.01.2026
Окупанти за добу втратили 1 370 осіб та 182 од. спецтехніки - Генштаб
06:51, 16.01.2026
ОСТАННЄ
До трьох зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА
17:47, 17.01.2026
Зеленський: ГУР доповів про плани РФ щодо ударів по підстанціях українських АЕС
17:11, 17.01.2026
Завершено аварійно-рятувальні роботи на території терміналу "Нової пошти" на Харківщині
17:06, 17.01.2026
Тестування на загальні навички пройшли 16 конкурсантів на посаду очільника ДМС
16:58, 17.01.2026
Зеленський ввів санкції проти Паралімпійського комітету РФ, Федерації комп'ютерного спорту Росії та трьох фізичних осіб