Кулеба про застосування "брудної бомби": РФ часто звинувачує інших у тому, що планує сама
Україна не має "брудної" ядерної бомби і не планує її отримати, заявляє міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у відповідь на заяви міністра оборони РФ Сергія Шойгу.
"Брехня Росії про нібито плани України застосувати "брудну бомбу" настільки ж абсурдна, наскільки небезпечна. По-перше, Україна є відданою стороною ДНЯЗ (договір про нерозповсюдження ядерної зброї – ІФ): у нас немає жодних "брудних бомб" і ми не плануємо їх мати. По-друге, росіяни часто звинувачують інших у тому, що планують самі", - написав Кулеба у твіттері в неділю ввечері.
Раніше Міністерство оборони РФ повідомило, що глава відомства Сергій Шойгу під час телефонної розмови з міністром оборони Великої Британії Беном Воллесом 23 жовтня заявив про нібито можливе застосування Україною "брудної бомби". "Генерал армії Сергій Шойгу довів до британського колеги занепокоєння можливими провокаціями з боку України із застосуванням "брудної бомби", - йдеться в повідомленні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Росія наполягатиме на участі голосуванні українців в РФ та на окупованих територіях для невизнання виборів – Зеленський за даними розвідки
13:17, 27.12.2025
Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго
19:06, 26.12.2025
Росії довелося відкласти плани збільшення виробництва і експорту ЗПГ через санкції - ЗМІ
00:40, 26.12.2025
Сенатори США засудили вбивства мирних жителів України, вчинені під час Різдва
23:05, 25.12.2025
Кабмін продовжив заборону на імпорт російських товарів на 2026 рік
14:04, 25.12.2025
ОСТАННЄ
У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго
10:51, 28.12.2025
Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба
10:39, 28.12.2025
Енергетики ДТЕК повернули світло 748 тис. киян після масованої ворожої атаки
10:29, 28.12.2025
Захисники України в ніч на 28 грудня знищили або подавили 30 з 48 засобів повітряного нападу росіян
09:01, 28.12.2025
Окупанти просунулися на покровському напрямку та в Гуляйполі і поблизу нього – DeepState