Найближчим часом на Рівненщині відновлять енергоспоживання абонентів
На Рівненщині найближчим часом "Укренерго" відновить енергоспоживання абонентів, заявив голова ОВА Віталій Коваль.
"Чекаємо найближчим часом на підключення. Упевнений, завтра область буде з більшою кількістю струму, ніж сьогодні. Подолаємо всі наслідки", - заявив Коваль у вечірньому відеозверненні.
Глава ОВА нагадав, що російські окупанти в суботу завдали ракетних ударів по критичній та енергетичній інфраструктурі.
За його словами, рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій ліквідували пожежу і наразі тривають роботи над подоланням наслідків.
Коваль зазначив, що співробітники "Укренерго" та "Обленерго" у цілодобовому режимі роблять усе можливе для відновлення енергоспоживання.
"Зі 174 знеструмлених об'єктів енергоспоживання відновлено більшість, залишилося 60 тис. абонентів підключити", - поінформував він.
Водночас, за словами голови ОВА, водопостачання в області вже відновлено.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ
17:33, 06.12.2025
"Укрзалізниця" відновила рух поїздів через Фастів
14:01, 06.12.2025
Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський
11:28, 06.12.2025
Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ
19:08, 05.12.2025
Удари РФ по енергетиці залишили без світла споживачів в чотирьох областях – Міненерго
10:08, 05.12.2025
ОСТАННЄ
У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби
19:41, 06.12.2025
РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру
19:07, 06.12.2025
Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини
18:57, 06.12.2025
У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України
18:46, 06.12.2025
Зеленський разом із переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером