Білу Церкву атакували іранські дрони-камікадзе, внаслідок чого виникли пожежі на об'єктах інфраструктури та є один постраждалий
Білу Церкву в ніч проти середи атакували іранські дрони-камікадзе, внаслідок чого виникли пожежі на об'єктах інфраструктури і є один постраждалий, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації (ОВА) Олексій Кулеба.
"Є інформація про кілька вибухів у Білій Церкві. За попередніми даними, місто атаковане дронами-камікадзе. Через це – пожежі на об'єктах інфраструктури. Є один постраждалий", - написав Кулеба в телеграм-каналі в ніч проти середи.
За його словами, екстрені служби вже на місці працюють. Інформацію про руйнування та потерпілих з'ясовуємо.
"Не нехтуйте сигналом тривоги - відразу переходьте в укриття. Бережіть себе та своїх близьких", - закликав він, зазначивши, що повітряна тривога триває.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Переговори про передання Україні винищувачів МіГ-29 взамін за доступ до дронових й ракетних технологій тривають – Генштаб Війська Польського
03:19, 10.12.2025
Зеленський про інцидент з дронами в Дубліні: Безпековий сектор має про це думати і цим займатися
21:04, 08.12.2025
У Фастові розгорнули тимчасовий мобільний вокзал поруч із зруйнованим
06:16, 07.12.2025
Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель
08:23, 06.12.2025
Нацполіція Ірландії відкрила розслідування через дрони, зафіксовані під час візиту Зеленського
06:32, 06.12.2025
ОСТАННЄ
Орбан хоче підстрахуватися президентською посадою на випадок програшу "Фідес" на парламентських виборах - ЗМІ
01:12, 12.12.2025
Урсула фон дер Ляєн закликала Трампа не втручатися в європейську демократію – ЗМІ
23:44, 11.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 165 ворожих атак - Генштаб
22:07, 11.12.2025
Рада ЄС схвалила виділення Києву близько EURO 2.3 млрд шостого траншу в рамках Ukraine Facility
21:52, 11.12.2025
Військові пропонують запровадити щорічну винагороду за кожен рік служби - петиція