Події

Литва поставила Україні 50 БТР M113 - глава Міноборони

Загалом в Україну вже прибуло 50 подарованих Литвою бронетранспортерів М113, повідомив міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас.

"Що стосується військової підтримки України, то Литва її підтримувала і підтримуватиме. Нагадаю, що буквально три дні тому наша бронетехніка, яку ми відправили, досягла України, і наразі цій країні передано 50 бронетранспортерів М113", - сказав Анушаускас журналістам за підсумками засідання Державного ради з оборони в понеділок, передає Delfi.

Міністр також наголосив, що Литва розглядає подальшу можливу підтримку України, консультуючись з партнерами з НАТО, оскільки країна має виконувати свої зобов'язання перед Альянсом для гарантування безпеки військовослужбовців, дислокованих у Литві.

Джерело: https://www.delfi.lt/ua/news/live/glava-minoborony-litva-postavila-ukraine-50-btr-m113.d?id=91326491

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ