Окупанти завдали ввечері ще 2 удари по Криворізькому району
Два ракетні удари по Криворізькому району Дніпропетровської області завдали російські окупанти у понеділок увечері, повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
"Ввечері, приблизно о 19 годині, ворог завдав два ракетні удари по Криворізькому району. Наслідки з'ясовуються", - написав Лукашук у телеграмі.
Про жертв, постраждалих та руйнування не повідомляється. По яким населеним пунктам припав удар голова облради також не уточнив.
Як повідомлялося, в результаті обстрілу Криворізького району Дніпропетровської області російськими окупантами в понеділок вдень в Апостоловому загинула жінка похилого віку, ще 3 особи отримали поранення.
Пізніше у Червоногригорівській об'єднаній територіальній громаді Нікопольського району Дніпропетровської області в результаті російського обстрілу сталася пожежа у лісосмузі та в полі. Вогонь охопив 3,5 га, його вдалося ліквідувати.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кількість поранених внаслідок бомбардування ворогом Дружківки зросла до 12-ти
10:32, 09.03.2025
Семеро цивільних зазнали поранень внаслідок обстрілу Дружківки - ОВА
23:13, 08.03.2025
Один цивільний поранений внаслідок ворожого обстрілу Зміївки у Херсонській області - ОВА
22:46, 08.03.2025
Поранено чоловіка через обстріл Білозерки на Херсонщині
14:23, 08.03.2025
Під час обстрілу на Доннечині загинув помічник машиніста УЗ
13:43, 08.03.2025
ОСТАННЄ
Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА
16:22, 10.03.2025
У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура
16:14, 10.03.2025
Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента
16:11, 10.03.2025
Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"
16:01, 10.03.2025
"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії