Голова Держприкордонслужби відвідав Чернігівську область, ознайомився з укріпленням ділянок кордону з РФ і Білоруссю
Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко з робочою поїздкою перебував у Чернігівській області, оглянув позиції прикордонників на кордоні з РФ і Білоруссю.
Як повідомляє пресслужба відомства в Facebook, Дейнеко зазначив, що обстановка залишається напруженою, оскільки російська армія не перестає обстрілювати територію області і під загрозою не тільки українські захисники, а й мирне населення.
"Аби не допустити прохід ворога у разі спроби повторного наступу, прикордонники посилюють оборону, облаштовують інженерні загородження, будують позиції та місця для укриття. Укріплення відбувається і на кордоні з рф, і на напрямку білорусі. Разом з тим змін в діях агресора на даний час не відмічається", - йдеться в повідомленні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У PHU Lechmar заявили, що виконали основні зобов'язання в рамках контракту з Держприкордонслужбою
12:25, 11.12.2025
Держприкордонслужба: на Донеччині знищено рухомий пункт розвідки та управління ППО "Овод" окупантів
11:20, 22.11.2025
Міндіч залишив Україну на законних підставах - Держприкордонслужба
16:32, 12.11.2025
У пункті пропуску "Краківець" можливе уповільнення руху у зв’язку з початком роботи системи EES - Держприкордонслужба
18:57, 20.10.2025
Зеленський привітав розвідників Держприкордонслужби з професійним святом, відзначив нагородами
18:48, 20.10.2025
ОСТАННЄ
Уряд Польщі звернувся до Єврокомісії зі скаргою на розповсюдження закликів виходу Польщі з ЄС в мережі TikTok
05:59, 31.12.2025
Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА
02:58, 31.12.2025
Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА
02:39, 31.12.2025
Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА
01:49, 31.12.2025
Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА