Інастаграм акаунт Асоціації захисників "Азовсталі", Мінцифри України звернулося з листом до Meta
Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що до Meta надіслано листи з запитом розблокувати сторінки Асоціації захисників "Азовсталі" в інстаграмі.
"Сьогодні отримав звернення від Асоціації захисників "Азовсталі" щодо блокування акаунту в інстаграмі. Наша команда вже звернулася з листом до Meta із запитом розблокувати сторінку", - написав він у своєму телеграм-каналі.
Крім того, Федоров повідомив, що надіслано листи до Meta щодо голови асоціації та п'ять інших сторінок, пов'язаних із діяльністю "Азова", які зараз усі заблоковані.
"Сторінки українських захисників не мають блокуватися. Чекаємо на оперативну реакцію команди Meta. Сподіваємося, скоро компанії вдасться комплексно змінити підходи до модерації контенту та розв'язати проблему масових блокувань українських користувачів. Світ має знати правду про війну в Україні", - наголосив він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Програма субсидій книгарням на оренду приміщень заблокована Мінфіном - Кравчук
15:38, 11.12.2025
Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС
23:16, 05.12.2025
"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим
09:44, 05.12.2025
"Євросолідарність" продовжила блокування трибуни Ради. У засіданні оголошена перерва
13:09, 02.12.2025
"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції
19:28, 01.12.2025
ОСТАННЄ
Спроможність Служби освітнього омбудсмена дуже обмежена і не вистачає представників на місцях - Лещик
13:08, 16.12.2025
Найближчі два дні будуть без опадів, лише вночі та вранці Україну накриватимуть тумани
13:00, 16.12.2025
УЧХ допомагав постраждалим від атаки БпЛА РФ на Запоріжжя
12:49, 16.12.2025
Президенти України й Молдови обговорили двосторонню співпрацю та спільний шлях до членства у Євросоюзі
12:45, 16.12.2025
Україна і ЄС зруйнували транснаціональну мережу шахрайських call-центрів – Офіс генпрокурора