Зеленський у відповідь на петицію доручив Шмигалю опрацювати питання впровадження обов'язкового іспиту для набуття громадянства України
Президент України Володимир Зеленський у відповідь на петицію доручив прем'єр-міністру Денису Шмигалю комплексно опрацювати питання впровадження обов'язкового іспиту для набуття громадянства України.
Президент відповів на електронну петицію №22/140008-еп про необхідність впровадження обов'язкового іспиту для отримання громадянства України.
"Питання про впровадження обов'язкового іспиту для отримання громадянства України потребуватиме законодавчого врегулювання… Тому я звернувся до прем'єр-міністра України Д. Шмигаля з проханням комплексно опрацювати питання, яке було порушено в електронній петиції", - йдеться у відповіді на петицію.
Зазначається, що про результати розгляду порушених питань автора електронної петиції буде проінформовано.
Згідно з текстом петиції, автор пропонує впровадити обов'язковий іспит для отримання громадянства України, який включатиме: тест з української мови, тест з історії України, тест на знання Конституції України та знання Державного Гімну України.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Бундестаг Німеччини спростив депортації іноземців та запровадив жорсткіші правила набуття громадянства
05:32, 06.12.2025
Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів
11:08, 05.12.2025
Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності
11:05, 04.12.2025
Петиція про демонтаж всіх засклених балконів та кондиціонерів з історичних фасадів в Києві не набрала необхідних для розгляду голосів
11:17, 01.12.2025
Петиція із закликом перейменувати один із проспектів Києва на честь Віталія Кличка набрала лише 450 голосів
10:48, 30.11.2025
ОСТАННЄ
Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони
12:47, 06.12.2025
Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні
12:37, 06.12.2025
Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ
12:18, 06.12.2025
Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман
12:10, 06.12.2025
Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ