У Чернігівській області прикордонники виявили диск з документами військової частини РФ, що воювала проти України
У Чернігівській області прикордонники виявили диск із документами військової частини РФ, що брала участь у війні проти України, повідомляє Держприкордонслужба України.
"На носії розміщено більше сотні гігабайт даних про зенітно-артилерійський підрозділ РФ з-під Москви: штатно-посадовий розпис з біографіями російських військових, технічна документація озброєння і військової техніки. На диску також були документи щодо участі в навчаннях, бойової готовності, карти та інша службова документація. Деякі з них мали гриф "таємно". Тепер в українських правоохоронців також є фотографії, характеристики, копії паспортів та інших документів загарбників", - йдеться в повідомленні в Facebook.
Ця інформація допоможе встановити військовослужбовців, причетних до збройного вторгнення в Україну.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
В'їзд вантажівок з вантажем на територію Польщі в двох пунктах пропуску призупинено, в одному сповільнено - Держприкордонслужба
10:46, 18.01.2026
Зеленський провів розмову з переговорною групою: Треба активно рухатися щодо документів
20:12, 14.01.2026
У Парижі підписано спільну декларацію усіх країн Коаліції охочих та тристоронні декларації Франції, Британії та України - Зеленський
21:15, 06.01.2026
Оприлюднені Мін'юстом США документи свідчать, що Трамп вісім разів користувався приватним літаком Епштейна
19:14, 23.12.2025
Зеленський сподівається на зустріч з Трампом після доопрацювання документів ближче до кінцевого варіанту
01:15, 16.12.2025
ОСТАННЄ
Генасамблея ООН закликала до олімпійського перемир’я під час Зимових ігор-2026
00:49, 31.01.2026
Звільнився директор ДЕЦ МОЗ Бабенко
23:53, 30.01.2026
Мерц застережливо відреагував на можливість участі німецьких миротворців в Україні, водночас не відкидаючи її
23:50, 30.01.2026
Працівник "Київтеплоенерго" помер під час роботи на об’єкті критичної інфраструктури - КМДА
23:19, 30.01.2026
Російський посланець Дмитрієв вирушає до Майамі для зустрічей з адміністрацією Трампа - ЗМІ