Столтенберг: Зеленський звернеться до лідерів НАТО на саміті в Мадриді
Президент України Володимир Зеленський звернеться до лідерів Організації Північно-Атлантичного договору в рамках саміту альянсу, який відбудеться в Мадриді 28-30 червня, повідомив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.
"Президент Зеленський буде запрошений на саміт у Мадриді - він буде запрошений виступити перед усіма лідерами, коли ми зустрінемося разом наприкінці місяця", - сказав він у середу у Брюсселі на пресконференції напередодні засідання міністрів оборони альянсу, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна".
Генсек уточнив, що лідери НАТО "вітатимуть Зеленського особисто, але якщо для нього це буде не можливим, він виступить за допомогою відеоконференції". "Ми з нетерпінням чекаємо на виступ Зеленського", - додав Столтенберг.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом
00:40, 15.01.2026
Зеленський зустрівся з Притулою, домовилися співпрацювати
17:51, 14.01.2026
Зеленський і Федоров визначили перші пріоритети Міноборони, зокрема системні рішення щодо проблем із ТЦК
16:24, 14.01.2026
Уночі Росія атакувала Україну 113 дронами та трьома балістичними ракетами - Зеленський
11:36, 14.01.2026
Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина
21:41, 13.01.2026
ОСТАННЄ
Макрон: Франція візьме участь у спільних навчаннях, організованих Данією в Гренландії
01:51, 15.01.2026
Ми досягаємо величезного прогресу, допомагаючи Венесуелі стабілізуватися та відновитися - Трамп
01:03, 15.01.2026
Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару
23:13, 14.01.2026
У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"
22:57, 14.01.2026
Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін