За процесуального керівництва прокурорів офісу генерального прокурора направлено до суду обвинувальний акт щодо громадянина РФ за фактом шпигунства.
Як повідомляє Офіс генерального прокурора, розслідуванням встановлено, що обвинувачений громадянин РФ в 2019 році на виконання завдання російської спецслужби залучив генерал-майора СБУ і запропонував йому збирати і передавати РФ інформацію, яка становить державну таємницю і була йому відома у зв'язку з виконанням службових обов'язків.
У серпні 2019 р. громадянин РФ отримав від генерал-майора відомості у сфері державної безпеки та охорони правопорядку. Наразі обвинувачений перебуває за межами території України і оголошений в розшук", - йдеться в повідомленні в Facebook.
Обвинувальний акт відносно вже колишнього співробітника СБУ, викритого і затриманого українськими правоохоронцями, перебуває на розгляді в суді.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Російського космонавта Артем’єва усунули від місії Crew-12 після підозр у спробі шпигунства проти SpaceX
16:02, 03.12.2025
СБУ викрила російську агентку, яка під виглядом прибиральниці шпигувала в оселях українських воїнів
13:18, 28.10.2025
Співробітника поліції в Брюсселі звинувачено у шпигунстві на користь Китаю і можливо Росії
19:29, 11.10.2025
Єврокомісія створила внутрішню групу для перевірки обвинувачень Угорщини у шпигунстві в інституціях ЄС
15:11, 09.10.2025
Харків’янин, який під виглядом поїздок на дачу збирав відомості для російського ФСБ про розташування ЗСУ і техніки, проведе 15 років у в'язниці
17:09, 04.07.2025
ОСТАННЄ
Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня
03:10, 06.12.2025
"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові
02:28, 06.12.2025
Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині
02:23, 06.12.2025
Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США