Ми знаємо про вироки судів тим, хто потрапив у полон у Маріуполі, – мер міста
Мер Маріуполя Вадим Бойченко заявив про вирок судів на окупованій території Донецької області українським громадянам, узятим у полон у Маріуполі.
"Ми знаємо, що є вже вироки тим, хто потрапив у цей полон і хто відмовився працювати з цією ворожою силою та тими окупантами й колаборантами, які залучали місцеве населення, муніципальних працівників, державних працівників. І перші вироки вже є. Мінімальні терміни ув'язнення – вони дають десять років ув'язнення", - повідомив Бойченко на пресконференції у п'ятницю в Києві.
За словами мера Маріуполя, у створених в'язницях на окупованій території Донецької області перебувають "тисячі маріупольців та людей із регіону".
За інформацією Бойченка, утримують узятих у полон людей у жахливих умовах.
"Це камера – 2 на 3 (метри – ІФ), і в ній тримають 10-15 чоловіків чи жінок. Їх раз на добу випускають у туалет, їм раз на добу дають щось подібне до їжі та дають воду", - розповів Бойченко.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині
02:23, 06.12.2025
Ворог окупував три села біля Покровська та Гуляйполя за добу - DeepState
14:30, 03.12.2025
Третій армійський корпус спростував заяви окупантів про їх прорив у Лимані Донецької області
12:40, 03.12.2025
РФ примусово мобілізувала понад 46 тис. українців з окупованих територій – Коордштаб з питань поводження з військовополоненими
16:52, 18.11.2025
СБУ заочно повідомила про підозру російському генералу за участь в окупації Херсона у 2022 році
14:37, 13.11.2025
ОСТАННЄ
Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок
17:49, 06.12.2025
Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ
17:33, 06.12.2025
Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні
17:23, 06.12.2025
В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання
17:14, 06.12.2025
Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС