До 14 років позбавлення волі засуджено третього екс-військовослужбовця ЗСУ, який повернувся в Україну з армією РФ
Суд визнав винним у державній зраді та дезертирстві ще одного колишнього військовослужбовця Збройних сил України, якого було взято в полон у складі збройних сил РФ, йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 14 років, повідомляє Офіс генерального прокурора.
"Встановлено, що громадянин України, перебуваючи на військовій службі у АР Крим в 2014 році, зрадив присязі та відмовився виконати наказ про передислокацію військової частини з півострова. Він вступив на службу до збройних сил РФ. Через вісім років – 25 лютого 2022 року колишній військовий ЗСУ разом зі ще двома зрадниками повернувся на територію України у складі окупаційних військ, які ввійшли в м. Нова Каховка Херсонської області", - йдеться у повідомленні у фейсбуці.
Їх було взято в полон у складі артдивізіону 126 окремої гвардійської бригади берегової оборони РФ, який зазнав поразки від українських десантників у Миколаївській області.
Двом іншим військовослужбовцям-зрадникам суд уже призначив покарання у вигляді 14 та 15 років позбавлення волі.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Уродженець Макіївки, який воював проти ЗСУ на Харківському та Луганському напрямках, отримав 15 років ув'язнення
16:32, 19.01.2026
Російського військового на позивний "Алтай", причетного до розстрілу українських військовополонених, засуджено до довічного ув'язнення
14:46, 13.01.2026
Колишньому судді Кропивницького апеляційного суду оголошено вирок - 6,5 років за ґратами
20:27, 12.01.2026
СБУ: довічний вирок заочно отримав колишній гауляйтер Херсона
15:37, 02.01.2026
СБУ: 15 років тюрми отримав "кріт" з енергокомпанії Запоріжжя, який коригував атаки РФ по енергетиці
15:34, 01.01.2026
ОСТАННЄ
Трамп: Україна була зіницею ока для Путіна, те, що сталося, –жахливо
16:55, 21.01.2026
Трамп: війна в Україні не почалася, якби президентські вибори у США у 2020 році не були сфальсифіковані
16:51, 21.01.2026
Брехт загинув на одному з атакованих РФ об’єктів, де особисто керував відновлювальними роботами – "Укренерго"
16:49, 21.01.2026
Трамп у Давосі: переконаний, що Путін хоче підписати угоду, Зеленський також хоче припинити цю війну і ми з ним сьогодні зустрінемося
16:42, 21.01.2026
Трамп у Давосі: жодна країна, крім США, не може забезпечити безпеку Гренландії