Кабмін погодив звільнення з посади голови Київської ОДА Павлюка та призначення на цю посаду Кулеби
Кабінет Міністрів погодив звільнення з посади голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Павлюка та призначення на цю посаду Олексія Кулеби.
Як повідомив у телеграм-каналі представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у п'ятницю.
Зокрема, Кабмін схвалив проєкти указів президента щодо звільнення Олександра Павлюка з посади голови Київської обласної державної адміністрації та призначення на цю посаду Олексія Кулеби.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
На Київщині у "Містечку Хансена" відкрилась п’ята черга житла для ВПО та постраждалих від російських воєнних злочинів
15:20, 02.12.2025
Київщина отримає 260 сучасних автобусів від регіону Іль-де-Франс – ОВА
15:55, 20.11.2025
На посаду міністра енергетики "дуже серйозно" розглядають главу енергокомітету Ради Геруса та його заступника Жупанина - джерела
12:22, 14.11.2025
На Київщині введено екстрені відключення світла, графіки не діють
12:50, 08.11.2025
Київська агломерація потребує "сталого діалогу" між столицею та прилеглими громадами — учасники дискусії