Начальник Харківського главку просить жителів Слобожанщини 8 і 9 травня залишатися вдома
Глава ГУ Нацполіції в Харківській області Володимир Тимошко закликав жителів регіону в найближчі два дні не відвідувати меморіали загиблих у Другій світовій війні і залишатися вдома.
"Я прошу вас завтра і післязавтра бути вдома. Я прошу вас берегти себе і своїх близьких. Я прошу вас без необхідності не виходити на вулицю. Я прошу вас не підходити - на жаль, не підходити - до меморіалів воїнів, які загинули у Другій світовій війні. Чому? Тому що російські окупанти продовжують вбивати, російські окупанти продовжують бомбити", - сказав Тимошко у відеозверненні, опублікованому на його сторінці в Facebook.
"Ми однаково переможемо. Ми щодня наближаємо перемогу. Вона буде завтра або післязавтра або в червні, або в липні - але вона буде безумовно. Чому? Тому що народ України вистояв. Народ України вже переміг. Рашисти не пройдуть і не будуть на нашій землі господарями. Слава Україні!" - додав Тимошко.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Окупанти завдали дронового удару по навчальному закладу в Куп'янському районі, без постраждалих
10:20, 10.12.2025
Поліція затримала другого фігуранта, причетного до вибуху на "Укрпошті" у Києві
14:40, 09.12.2025
П'ятеро загиблих, 11 постраждалих у Харківській області внаслідок обстрілів протягом доби
11:42, 08.12.2025
Кількість загиблих у Куп'янську-Вузловому зросла до двох - Нацполіція
19:33, 07.12.2025
Кількість загиблих від ворожих обстрілів у Харківській області зросла до трьох у неділю – прокуратура
17:30, 07.12.2025
ОСТАННЄ
Військові витрати в бюджеті Естонії на 2026 рік перевищать 5% ВВП
19:13, 10.12.2025
Посла України в Ізраїлі викликали до МЗС після критики на адресу Нетаньягу – ЗМІ
18:54, 10.12.2025
Поліція розслідує вбивство чоловіка на Фонтанській дорозі в Одесі
18:52, 10.12.2025
"Укренерго" продовжить застосування обмежень е/е в усіх регіонах у четвер
18:33, 10.12.2025
Раді пропонують гармонізувати режим праці водіїв з нормами ЄС та запровадити смарт-тахографи