Благодійна організація Шона Пенна передала Львівській області партію гумдопомоги - голова обладміністрації
Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомляє про передання благодійною організацією актора Шона Пенна CORE у Львівську область уже третьої партії гуманітарної допомоги.
"Завдяки фінансовій допомозі CORE та підтримці громадської ініціативи "Допоможемо разом" вдалося закупити харчі довготривалого зберігання (консерви, паштети, печиво, солодощі), одноразовий посуд, воду, чай та каву, а також медикаменти", - написав Козицький у телеграмі.
За його словами, гумдопомога надійшла на Головний залізничний вокзал Львова, там є спеціально обладнані місця для евакуйованих громадян, де ті можуть відпочити, поїсти, отримати інформацію про поселення і медично-психологічну допомогу. Харчування на вокзалі забезпечують волонтери, заклади харчування області та міжнародні організації, такі як World Central Kitchen.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
На Львівщині зупинився крісельний підйомник, на якому перебуває близько 80 людей
13:49, 26.12.2025
Ворог атакував об'єкт енергетичної інфраструктури на Львівщині – ОВА
09:51, 23.12.2025
У Львові стартувало неформальне засідання Ради ЄС із загальних справ
13:41, 11.12.2025
На Львівщині поліцейські затримали зловмисника, який напав на військовослужбовця РТЦК з кухонною сокирою
12:03, 10.12.2025
"Еко-Оптіма" Козицького в 2026р. планує добудувати Сокальську ВЕС 40 МВт та почати ВЕС Белз 100 МВт
18:58, 04.12.2025
ОСТАННЄ
Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи
13:02, 27.12.2025
УЧХ працював на ліквідації наслідків російських повітряних атак у Харкові та Умані
12:53, 27.12.2025
Злочинну групу із числа нардепів викрито на отриманні неправомірної вигоди за голосування - НАБУ
12:44, 27.12.2025
Росія, імовірно, розміщує "Орєшнік" на колишній авіабазі на сході Білорусі – ЗМІ
12:38, 27.12.2025
Волонтер Стерненко закликає зняти заборону на роботу дронів-перехоплювачів у великих містах