Староста Козачої Лопані перейшла на бік окупантів і підозрюється у держзраді
Слідчі Управління СБУ у Харківській області під процесуальним керівництвом облпрокуратури заочно повідомили про підозру у державній зраді (ч.2 ст.111 Кримінального кодексу України) старості Козачолопанського старостинського округу Харківської області Людмилі Вакуленко.
"За даними слідства, жінка-староста... перейшла на бік ворога. Вона проводить роботу з налагодження поставок так званої "гуманітарної допомоги" з РФ і висвітлює це в російських ЗМІ. Крім того, жінка вербує з-поміж місцевого населення осіб, які можуть працювати на користь агресора", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.
Крім того, про підозру в держзраді та колабораційній діяльності (ч.2 ст.111, ч.5 ст.111-1 КК України) заочно повідомлено мешканця смт Козача Лопань Максима Губіна, який добровільно обійняв посади "тво голови тимчасової адміністрації" після окупації селища Збройними силами РФ. За даними досудового слідства, Губін сприяє перепідключенню комунальних комунікацій селища до комунікаційних ліній РФ, передає в управління агресора господарські підприємства тощо.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Суд заочно виніс вирок адвокату Шарія та Медведчука, звинуваченому у колабораціонізмі
17:02, 11.06.2025
Екскерівник сектора поліції отримав 3,5 роки в'язниці за колабораціонізм під час окупації Великого Бурлука – поліція
15:49, 16.05.2025
Суд довічно позбавив волі мешканку Херсонської області за державну зраду та колабораціонізм
15:22, 07.05.2025
Сину екснардепа Гапочки повідомлено про підозру в колабораціонізмі - Нацполіція
13:48, 11.02.2025
Безробітну з Козачої Лопані, яка стала дільничною в окупаційній міліції, заочно засуджено до 14 років в'язниці - прокуратура
17:07, 26.11.2024
ОСТАННЄ
Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб
23:28, 21.12.2025
Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України
22:46, 21.12.2025
Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ
22:05, 21.12.2025
Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко
20:00, 21.12.2025
Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський