Окупанти після захоплення Херсонської міськради представили т.зв. керівників обласної та міської адміністрацій
Російські окупанти та місцеві колаборанти, котрі співпрацюють із ними, на спеціальному засіданні після захоплення приміщення Херсонської міськради представили так званих керівників Херсонської обласної та міської адміністрацій Володимира Сальдо та Олександра Кобиця, заявив голова Херсонської обласної військової адміністрації (ОВА) Геннадій Лагута.
"Стало відомо, що сьогодні у приміщенні міської ради окупанти та їхні колаборанти провели нараду, на якій представили так званих голову Херсонської обласної адміністрації Володимира Сальдо та голову Херсонської міської адміністрації Олександра Кобиця", - сказав він у своєму відеозверненні.
Раніше Лагута заявив, що російські окупанти увечері в понеділок, 25 квітня, захопили приміщення Херсонської міськради та зняли прапор України.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Двоє цивільних загинули і шестеро поранено впродовж доби через ворожі атаки в Херсонській області
08:40, 09.03.2025
Одна людина загинула внаслідок атаки дрона в Херсонській області
20:03, 08.03.2025
Поранено чоловіка через обстріл Білозерки на Херсонщині
14:23, 08.03.2025
Внаслідок ворожих обстрілів на Херсонщині загинув поліцейський, постраждав його колега і 5 цивільних
11:51, 04.03.2025
Російські окупанти убили двох людей, поранили 14 у Херсонській області минулої доби
12:48, 02.03.2025
ОСТАННЄ
З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація
15:25, 10.03.2025
В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM
15:19, 10.03.2025
У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада
15:12, 10.03.2025
Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція