Глава Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що Україна має сценарії захисту країни, а плани Кремля були зруйновані.
"Росія озвучила свій план на другу фазу війни. Вони думають, що можуть захопити Донбас і Південь України, розраховуючи на економічний тиск нашої держави. У нас є власні сценарії захисту України і хочу нагадати, що чимало планів кремля вже були зруйновані роботою нашої армії та народу. Це війна за Свободу і ми переможемо", - написав він у телеграмі у п'ятницю.
Раніше виконувач обов'язків командувача військ Центрального військового округу Рустам Міннекаєв заявив, що російська армія під час розпочатої цього тижня другої фази "спецоперації" планує встановити повний контроль над Донбасом і Південною Україною, забезпечити сухопутний коридор до Криму.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Натан Щаранський : Українці можуть пишатися своїм вибором єврейського президента, який об'єднує і згуртовує український народ в його нелегкій боротьбі проти варварської агресії
19:12, 03.03.2025
Україна буде перетворена на сталевого дикобраза, який не перетравлюється потенційними загарбниками - Урсула фон дер Ляєн
20:29, 02.03.2025
Єрмак: без реальних гарантій війна повернеться
21:37, 28.02.2025
Трамп і Венс оголосили, що вони на боці Росії в російсько-українській війні - Болтон
21:06, 28.02.2025
Угода про Інвестфонд може мати геополітичний та стратегічний вимір у сфері безпеки - нардеп
08:24, 28.02.2025
ОСТАННЄ
Мерц проведе з Шольцем переговори про виділення 3 млрд євро додаткової допомоги Україні – ЗМІ
00:36, 05.03.2025
Міністри закордонних справ "великої п'ятірки" ЄС обговорили призупинення допомоги США Україні – МЗС Польщі
00:28, 05.03.2025
Одна людина загинула в Одесі внаслідок атаки російських БпЛА – ОВА
00:16, 05.03.2025
Росіяни провели масовану атаку БпЛА в Одеській області - ОВА
00:00, 05.03.2025
Мерц повідомив, що ХДС, ХСС і СДПН звільнять оборонні витрати від обмежень і створять фонд у 500 млрд євро