Події

Єллен і Лагард покинули залу під час виступу Сілуанова на G20

Міністр фінансів США Джанет Єллен та голова ЄЦБ Крістін Лагард покинули зал під час виступу на зустрічі G20 у Вашингтоні голови Мінфіну Росії Антона Сілуанова, пише Washington Post з посиланням на три джерела.

За їхніми словами, зал покинули відразу кілька високопосадовців із різних країн, зокрема США та України.

Крім Єллен і Лагард це також зробили голова Федрезерву США Джером Павелл і віцепрем'єр Канади Христя Фріланд.

Один із журналістів The Times написав у соцмережах, що це сталося під час виступу міністра фінансів РФ Антона Сілуанова.

Передбачалося, що Сілуанов, який підпав під санкції США, мав брати участь у заході через відеозв'язок.

Раніше Єллен заявляла, що Росію слід виключити з G20, і вона має намір бойкотувати заходи, де виступатимуть російські офіційні особи.

 

 

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ