Путін не знімає завдання знищити військово-політичне керівництво України - Данілов
Президент Росії Володимир Путін не знімає поставленого на початку збройного вторгнення в Україну завдання знищити військово-політичне керівництво України, заявив секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов в ефірі національного телемарафону.
"Я б не заспокоював наше населення і не казав, що питання війни вже вирішено... Війна триває. Вона буде непростою... Путін не знімає завдання знищення нас (українців – ІФ) як держави. Це знищення найвищого політичного керівництва нашої країни. Ті завдання, які він окреслював 23-24 лютого, коли вони (Росія – ІФ) розпочинали цю "операцію", не зазнали жодних змін", - заявив Данілов.
Також, за словами секретаря РНБО, до православного Великодня окупанти ставлять собі завдання взяти повний контроль над Донецькою та Луганською областями. "Ми свою землю віддавати не будемо", - зазначив він.
Данілов також укотре звернувся до співгромадян із проханням евакуюватись із небезпечних регіонів.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ГУР викрив й знищив мережу терміналів спеціального захищеного зв’язку військових РФ вздовж лінії фронту з Україною
17:33, 29.11.2025
Росію не обрано до Ради Міжнародної морської організації – Сибіга
14:51, 28.11.2025
Зеленський: Коли Росія хоче ще й кілометри української землі – це про довічну владу для них
20:31, 27.11.2025
Ердоган запропонував провести прямі переговори між Україною та Росією в Стамбулі
20:35, 25.11.2025
Трамп щодо війни РФ проти України: я думаю, що ми дуже близькі до угоди
19:51, 25.11.2025
ОСТАННЄ
Зеленський вручив сертифікати на квартири воїнам зі званням Герой України та родинам загиблих героїв
12:56, 07.12.2025
Помер український режисер В’ячеслав Криштофович
12:42, 07.12.2025
Понад тисяча учасників взяли участь у зимовому забігу Spartan Winter 2025 - ГУР
12:35, 07.12.2025
Одна людина загинула, поранена 15-річна дитина через російські атаки дронами по Слов’янську - ДСНС
12:33, 07.12.2025
У Кременчуці водопостачання частково відновили, найскладніша ситуація з опаленням - мер