Австралія впровадила санкції щодо 14 російських підприємств
Уряд Австралії запроваджує санкції щодо 14 російських компаній у зв'язку із вторгненням РФ в Україну, повідомляє МЗС країни.
"Уряд Австралії запровадив цільові фінансові санкції щодо 14 російських державних підприємств, які мають стратегічне та економічне значення для Росії", - йдеться у пресрелізі.
У списки санкцій увійшли компанії "КАМАЗ", "Газпром", "Газпром Нафта", "Транснафта", "Ростелеком", "Русгідро", "Севмаш" і "Об'єднана суднобудівна корпорація".
Санкції також поширюються на холдинг "Роселектроніка", РЗ, "Новоросійський морський торговельний порт", "Алросу", "Согаз" та "Радкомфлот".
"Наша націленість на російські державні підприємства у координації з ключовими партнерами підриває їхню здатність стимулювати російську економіку", - зазначили в МЗС.
У зовнішньополітичному відомстві Австралії підтвердили "непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, а також народу України".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ФГВФО подав об’єднаний позов проти РФ в український суд
22:00, 09.03.2025
США відхилили пропозицію створити робочу групу з моніторингу порушення санкцій "тіньовим флотом" РФ – ЗМІ
03:00, 09.03.2025
США конфіскували домени російської криптобіржі Garantex і заморозили $26 млн
21:21, 07.03.2025
Трамп заявив, що ухвалить рішення щодо статусу українських біженців найближчим часом
00:29, 07.03.2025
Мін'юст подав другий позов до Дерипаски та "РУСАЛу" на боксити та глинозем на 2 млрд грн
19:40, 06.03.2025
ОСТАННЄ
У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада
15:12, 10.03.2025
Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція
14:50, 10.03.2025
У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"
14:42, 10.03.2025
У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК
14:32, 10.03.2025
Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами