Європол розпочав операцію з виявлення активів, які потрапили під санкції ЄС проти РФ
Європол розпочав операцію "Оскар", спрямовану на те, щоб надати допомогу країнам ЄС у пошуку активів, які підпадають під санкції Євросоюзу проти Росії, йдеться у заяві організації.
"Європол запустив операцію "Оскар", щоб підтримати фінансові розслідування країн-членів ЄС, націлені на отримані злочинною діяльністю активи, котрими володіють фізособи та юрособи, стосовно яких запроваджено санкції через дії Росії в Україні", - зазначено в заяві.
Європол зазначив, що проводить операцію спільно з Євроюстом і Європейською агенцією з прикордонної та берегової охорони Frontex.
"Операція також спрямована на підтримку кримінальних розслідувань, що їх проводять країни-члени ЄС у зв'язку з обходом запроваджених ЄС торговельних та економічних санкцій", - наголошується у заяві.
Зазначається також, що операція "Оскар" триватиме щонайменше один рік.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський - президенту Кіпра: Важливо, щоб Україна була серед головних пріоритетів під час кіпрського головування в Раді ЄС
19:06, 01.01.2026
З 1 січня 2026р. українці користуватимуться мобільним зв’язком в ЄС без доплат за роумінг
13:44, 01.01.2026
Уряд шукає баланс між рекомендаціями ЄС щодо ОВД та запитом бізнесу на спрощення процедур через війну – очільник Мінекономіки
13:00, 31.12.2025
Уряд Польщі звернувся до Єврокомісії зі скаргою на розповсюдження закликів виходу Польщі з ЄС в мережі TikTok
05:59, 31.12.2025
Міжвідомча робоча група затвердила проєкт Нацпрограми адаптації законодавства України до права ЄС
17:15, 30.12.2025
ОСТАННЄ
У Запоріжжі судитимуть військових командирів, яких обвинувачують у виплаті бойових виплатах штабним працівникам - ДБР
10:25, 02.01.2026
Одна людина загинула, ще дві зазнали поранень через російськи обстріли на Донеччині – ОВА
10:22, 02.01.2026
У Швейцарії на гірськолижному курорті через пожежу у барі на Новий рік загинуло 40 людей і 115 постраждало
09:44, 02.01.2026
Виробник дронів "Вампір" став першим резидентом Defence City – Міноборони
09:36, 02.01.2026
Росіяни влучили безпілотниками по лікарні на Чернігівщині, пожежу загасили – влада