В оточеному Херсоні закінчуються ліки, продукти і пальне – міськрада
В оточеному російськими військами Херсоні закінчуються продукти, виникають проблеми з ліками та пальним, повідомляє пресслужба Херсонської міської ради.
"Херсон оточений окупантами. Ми не можемо поїхати. До нас не можуть заїхати. У місті закінчується борошно для випічки хліба, проблеми з ліками та пальним. Зупинилися підприємства, багато хто втратив роботу. Але міська влада допомагає людям, які не можуть купити собі їжу", - зазначається у повідомленні.
Повідомляється також, що херсонці підтримують одне одного, організовуючи пункти взаємодопомоги, виходять на суботники, прибирають місто.
Крім того, жителі стикаються з тиском з боку окупантів, які не лише розганяють мирні протести, а й проводять облави.
"Орки вламуються в будинки херсонців, забирають священнослужителів, громадських діячів, примудрилися забрати навіть директора театру", - зазначається у повідомленні.
Незважаючи на це, херсонці продовжують одноголосно дотримуватись проукраїнської позиції, повідомляють у міськраді.
"Як однозначні у твердженні "Херсон – це Україна", так однозначні й у твердженні, що "визволителі" – це окупанти, орки, вбивці. Херсон – першим з українських міст піднявся на мітинги. Одностайно, одноголосно, добровільно", - наголошується в повідомленні.
"У Херсоні актуальні два кольори – синій та жовтий. На будівлі міськради – синьо-жовтий. Величезне полотнище синьо-жовтого спускається по стіні з даху до низу будівлі. Місцеві жителі навіть бордюри фарбують у синьо-жовтий. Ніхто не чекає тут на Російську Федерацію. Ніхто її не хоче. Її не хочуть навіть колаборанти – продажні істоти, для яких особиста вигода більше за життя. Херсон – українське місто. І це не лише особиста думка однієї людини чи невеличкої групи людей. Це думка майже 300 тисячного населення Херсону. Херсон – це Україна!" – підсумували у міськраді.