Попередня реєстрація українців, які бажають в'їхати в Ізраїль, не є порушенням безвізу - МЗС Ізраїлю
Рішення про попередню реєстрацію громадян України, які хочуть в'їхати в Ізраїль, не є порушенням безвізової угоди, повідомило Міністерство закордонних справ Ізраїлю.
"У світлі різних публікацій хотіли би прояснити, що рішення міністра внутрішніх справ про попередню реєстрацію громадян України, котрі бажають в'їхати в Ізраїль, не є порушенням безвізової угоди між країнами. Чинна угода дає змогу громадянам України без візи прибувати в Ізраїль тільки з туристичними цілями", - йдеться в повідомленні МЗС Ізраїлю у твіттері в середу.
У відомстві пояснили, що нинішня схема, яка діє на цьому етапі лише два тижні, призначена для тих, хто хоче приїхати в Ізраїль і з іншими цілями, наприклад, для тимчасового укриття від бойових дій в Україні. Крім того, в ізраїльському МЗС звернули увагу на те, що ця практика попередньої реєстрації також існувала в період коронавірусу й зазвичай існує у багатьох країнах світу, навіть коли діє угода про відмову від візи.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Підтримка митців під час війни — це захист права на власну ідентичність, - радник-посланник Брескаленко
13:30, 19.01.2026
Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ
22:20, 24.12.2025
Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану
20:46, 20.12.2025
Коломойський заявив про нібито "український слід" у замаху на Міндіча в Ізраїлі
15:51, 11.12.2025
Безвіз для громадян Великої Британії продовжено до 2027 року - указ
00:19, 11.12.2025
ОСТАННЄ
У Києві без тепла залишаються трохи менше 3 тис. багатоповерхівок, за ніч підключили 227 - мер
08:33, 22.01.2026
Через атаки БпЛА на Дніпропетровщині постраждали дві людини, пошкоджені будинки та авто - ОВА
08:30, 22.01.2026
Троє українців звільнено з незаконного утримання у Венесуелі - Сибіга
08:14, 22.01.2026
Через російські обстріли в Україні в кількох регіонах запроваджені аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"
08:06, 22.01.2026
За добу на Херсонщині внаслідок російських атак загинула людина, шестеро поранених