На зустрічі Лаврова та Кулеби обговорювалися перспективи саміту РФ-Україна - Чавушоглу
Глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив у четвер, що на зустрічі в Анталії глав МЗС Росії та України Сергія Лаврова та Дмитра Кулеби обговорювалися, зокрема, перспективи зустрічі президента РФ Володимира Путіна та українського президента Володимира Зеленського.
"Чавушоглу повідомив на зустрічі за участю Лаврова та Кулеби в Анталії, що обговорювалася також тема організації зустрічі президентів Росії та України", - повідомило агентство "Анадолу".
У свою чергу видання "Сабах" зазначало, що Чавушоглу вважав найбільш значущим результатом переговорів в Анталії встановлення контакту на такому міністерському рівні між РФ і Україною. Також глава МЗС Туреччини повідомив, що Київ розглядає Туреччину як один із можливих гарантів режиму стійкого припинення вогню в Україні.
Чавушоглу додав, що роботі гуманітарних коридорів в Україні нічого не має заважати.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський та міністр оборони Британії обговорили питання додаткових засобів ППО та можливий режим діяльності британського контингенту
17:37, 09.01.2026
Україна розраховує на продовження співпраці з Великою Британією – Зеленський
16:00, 09.01.2026
Представники України та США обговорили в Парижі мирний трек та формати подальших контактів з європейськими партнерами
18:41, 07.01.2026
Зеленський скоординував з Санду процес євроінтеграції та обговорив питання енергетики та безпеки
18:37, 07.01.2026
Зеленський обговорив з президентами Кіпру, Євроради та Єврокомісії вступ до ЄС та посилення ППО та авіації
18:28, 07.01.2026
ОСТАННЄ
Вимушена зупинка теплопостачання в Києві після атаки стала безпрецедентним заходом – Пантелеєв
18:20, 14.01.2026
Зеленський зустрівся з Притулою, домовилися співпрацювати
17:51, 14.01.2026
Збито 10 із 10 реактивних БПЛА у середу – Повітряні сили ЗСУ
17:50, 14.01.2026
ДБР: суд стягнув у дохід держави активи родини колишнього посадовця екологічної інспекції на понад 20 млн грн
17:43, 14.01.2026
Внаслідок ворожих обстрілів частково знеструмлено Лозівську громаду Харківської області