США не можуть прикрити Україну "Залізним куполом", але продовжать розглядати розширення військової допомоги - чиновник
Створення на території України системи ППО "Залізний купол" пов'язане зі значними труднощами, заявила заступник держсекретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд на слуханнях у Сенаті щодо України.
У відповідь на відповідне запитання одного з сенаторів Нуланд пояснила, що розгортання "Залізного купола" може бути утруднене, оскільки для цього потрібна підготовка та вміння розмістити його.
Натомість, за її словами, розглядається можливість використання інших систем ППО.
Чиновник зазначила, що США продовжують вивчати можливості розширення військової допомоги Україні щодо посилення санкцій проти РФ.
Нуланд також заявила, що США "слід розглянути" питання щодо внесення Росії до американського списку країн-спонсорів тероризму.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта
03:51, 21.01.2026
Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО
23:18, 20.01.2026
Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну
22:24, 20.01.2026
Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка
21:55, 20.01.2026
Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України
21:14, 20.01.2026
ОСТАННЄ
Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав
01:57, 21.01.2026
Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня
00:45, 21.01.2026
У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки
22:37, 20.01.2026
Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб
22:12, 20.01.2026
Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль